خدمات و انتخاب صرافی ها

خدمات و انتخاب صرافی ها
صرافی

صرافی چیست؟

همانگونه که می دانید صرافی ها نوعی کسب و کار هستند که به مبادله یک ارز به ارز دیگر را به صورت قانونی انجام می دهند. به عبارت دیگر این کسب و کار به معنای داد و ستد انواع پول است. درواقع صرافیها بازارهایی هستند که در آن ها ابزارهای مالی مثل ارز و … معامله می شوند. صرافیها می تواند با ارائه خدماتی که می دهند معاملات را برای همگان منصفانه و تا حد ممکن کارآمد سازند.

خدمات صرافیها

صرافیها همانند دیگر حرفه ها خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند از جمله ی این خدمات خرید و فروش نقدی ارز و سکه های طلا و نقره، انجام انواع معاملات ارزی، جابجایی ارز طبق مقررات تعیین شده، انجام انواع عملیات های مربوط به حواله ارزی، ارائه خدمات برون مرزی توسط کارگزاران و … می باشد.

در هنگام انتخاب صرافی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اولین قدم جهت انجام خدمات خود باید به انتخاب صرافی معتبر توجه کنیم بهتر است در انتخاب آن به موارد زیر توجه داشته باشیم.

امنیت داشتن صرافی، شهرت، کارمزد یا کمسیون دریافتی، داشتن مجوز رسمی از بانک مرکزی، اصل بودن اسکناس ها از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

با اشاره به موارد بالا می توان نتیجه گرفت که این حرفه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. انتخاب صرافی مهمترین و از اساسی ترین مواردی است که قبل از شروع تجارت و معاملات ارزی باید به آن توجه داشت.

معرفی صرافی عرش

شرکت تضامنی صالح مقنی و شرکاء با مجوز رسمی از جمهوری اسلامی ایران در سال 1396 تاسیس شده است. صرافی عرش که یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین صرافیها در بین افراد است خدماتی چون خرید و فروش نقدی ارز، انجام حواله های ارزی (نیما)، خرید و فروش انواع سکه، خرید و فروش انواع اسکناس با شرایط بانک مرکزی ، ارسال حواله نیمایی بصورت نقدی و واریز به حساب در سراسر دنیا در کوتاهترین زمان و ارائه مشاوره در خصوص خدمات ارزی و بازرگانی را ارائه می دهد.

از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح این شرکت تضامنی آغاز به خدمات رسانی می کند. با صرافی عرش به آسودگی و با اطمینان خاطر به انجام معاملات ارزی خود بپردازید.

بیشتر بخوانید: انواع صرافی در ایران کدامند؟

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها