قیمت و کیف پول و خرید سولانا

قیمت و کیف پول و خرید سولانا
سولانا

ارز دیجیتال سولانا

ارز دیجیتال سولانا که در اواخر سال 2017 راه اندازی شد یک پروژه منبع باز و غیرمتمرکز است که توکن اختصاصی آن SOL می باشد. این شبکه از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده می کند و کاربرانی که این ارز دیجیتال را نگهداری می کنند پاداش دریافت می کنند. بنیاد Solana در ژنو سوئیس مستقر می باشد. تمامی کارمزدهای پرداختی از طریق توکن SOL محاسبه می شود. پس از دریافت کارمزد توکن هایی که استفاده می شوند بعنوان کارمزد این توکن ها سوزانده می شوند. این موضوع سبب می شود که عرضه ی کل در طول زمان کاهش یابد و بدین ترتیب سبب افزایش قیمت توکن SOL در طولانی مدت خواهد شد.

چرا ارز دیجیتال سولانا منحصر به فرد است؟

نرخ رشد قیمت این ارز دیجیتال نسبت به بیت کوین بیشتر می باشد و زمانی که بیت کوین ریزش شدید قیمتی را تجربه کرد، ارز دیجیتال Solana روند رو به رشدی را در پیش گرفته بود.

قیمت و وضعیت کنونی ارز دیجیتال Solana چگونه است؟

ارز دیجیتال سولانا را با نماد اختصاری SOL نشان می دهند. این ارز رمزنگاری شده هم اکنون (1401/04/12) در رتبه 9 بازار قرار دارد و سهم آن از کل بازار 1.24 درصد می باشد. هر واحد از SOL در همین لحظه با قمیت 32.84 دلار که با در نظر گرفتن قیمت تتر32595  تومان معادل 1070611 تومان معامله می شود. حجم مبادلات روزانه آن 720.05 میلیون دلار می باشد.

تعداد کل واحدهای سولانا 488.63 میلیون خواهد بود و تعداد واحدهای در گردش آن 343.42 میلیون است. هم اکنون فعال ترین صرافی که ارز دیجیتال سولانا در آن معامله می شود صرافی بایننس با سهم 16.98 درصد از حجم معاملات روزانه است.

صرافی های پشتیبان کننده ارز دیجیتال سولانا

برای خرید این ارز رمزنگاری شده می توان از صرافی های معتبر اقدام کرد. صرافی های بایننس، OKEx ،Bilaxy ،FTX و Huobi Global از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند.

از چه کیف پولی برای ذخیره SOL استفاده کنیم؟

پس از خریداری رمز ارز ها باید آن ها را به یک کیف پول معتبر انتقال دهیم. برای این منظور می توانیم از کیف پول هایی که سولانا را پشتیبانی می کند مانند کیف پول لجر، ترزور، کیف پول های موبایلی تراست والت، کیف پول اکسودوس، کیف پول های تحت وب فانتوم، Mathwallet، Solfare و Sollet استفاده کنیم.

نحوه استخراج سولانا چگونه است؟

همانگونه که در بالا اشاره شد ارز دیجیتال سولانا بر اساس الگوریتم اجماع اثبات سهام ایجاده شده است بنابراین قابل استخراج نیست و تنها با استیک کردن یا خرید از صرافی های معتبر و پشتیبان کننده این ارز می توان آن را بدست آورد.

بیشتر بخوانید: معرفی و بررسی ارز دیجیتال سولانا

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها