قیمت و خرید ارز دیجیتال USD Coin

قیمت و خرید ارز دیجیتال USD Coin
ارز دیجیتال USD Coin

ارز دیجیتال USD Coin

ارز دیجیتال USD Coin در سال 2018 راه اندازی شد این ارز دیجیتال یک استیبل کوین است که بر پایه دلار آمریکا می باشد.  USD Coin می تواند بهترین جایگزین برای دیگر استیبل کوین ها مانند تتر باشد. توکن USD Coin در هر زمانی می تواند به آسانی به دلار تبدیل گردد.

آیا می توان یو اس دی کوین را استخراج کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر. هر فردی که که ارز را خریداری کرده یا تبدیل کند و درواقع سکه USD را کسب گند سکه های جدید ضرب می شوند که با این اتفاق یک دلار جدید به حساب بانکی یو اس دی کوین افزوده می شود.

بیشتر بخوانید: برای مشاهده مقاله بررسی یو اس دی کوین روی نوشته ضربه بزنید . 

قیمت و وضعیت کنونی ارز دیجیتال USD Coin چگونه است؟

یو اس دی کوین را با نماد اختصاری USDC نمایش می دهند. هم اکنون (1401/04/13) این ارز دیجیتال در رتبه 4 بازار کریپتوکارنسی ها قرار دارد و سهم آن از کل بازار 6.18 درصد می باشد. هر واحد از این ارز در همین لحظه با قیمت 1.00 دلار که با احتساب قیمت تتر 31875 تومان معادل 31876 تومان معامله می شود. حجم مبادلات روزانه این ارز 3.57 میلیارد دلار می باشد. قیمت این ارز نسبت به 24 ساعت گذشته 0.003 درصد کاهش یافته است. تعداد واحدهای در گردش ارز دیجیتال یو اس دی کوین 55.8 میلیارد است و تعداد کل واحدهای آن  55.8 میلیارد خواهد بود. صرافی x Protocol0  با سهم 72.59 درصد از حجم معاملات روزانه در حال حاضر فعالترین صرافی است که در آن USDC معامله می شود.

از کجا می توان ارز دیجیتال USD Coin را خریداری نمود؟

خرید و فروش ارز دیجیتال یو اس دی کوین نیز همچون دیگر ارزها در بستر صرافی‌های صورت می‌گیرد. از معتبرترین صرافی‌ که در حال حاضر این ارز را لیست کرده است، می‌توان به صرافی های معروف و معتبر کوین بیس، پولونیکس، هیوبی ، Kraken Bitfinex, Crypto.com ، Uniswap  و Binance اشاره نمود. توجه کنید که ارزهای دیجیتال را از صرافی های معتبر خریداری کنید سپس آن ها را به کیف پول مطمئن انتقال دهید.

چه کیف پول هایی از استیبل کوین یو اس دی کوین پشتیبانی می کنند؟

مهم ترین موضوع در انتخاب کیف پول امنیت آن است. می خواهیم چند مورد از بهترین و درحال حاضر معتبرترین کیف پول‌ های نرم افزاری و سخت افزاری را برای این ارز را معرفی کنیم.

به دلیل آنکه ارز دیجیتال یو اس دی کوین بر بستر اتریوم قرار دارد بنابراین بسیاری از کیف پول هایی که از اتریوم پیشتیبانی می کنند می توان استفاده کرد.

کیف پول های نرم افزاری چون Coinbase Wallet و Exodus همچنین کیف پول های سخت افزاری مانند لجر از این ارز پشتیبانی می کنند.

از دیگر کیف پول ها می توان به اتمیک والت، کوبو، کوینومی، کیف پول اکسودوس، گواردا والت و… اشاره نمود.

بیشتر بخوانید: برای مشاهده مقاله وضعیت کنونی و هدف یو اس دی کوین روی نوشته ضربه بزنید . 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها