ارز دیجیتال سیک‌ وی ‌آر

ارز دیجیتال سیک‌ وی ‌آر
سیک وی آر

ارز دیجیتال سیک‌ وی ‌آر

سیک‌ وی ‌آر (Ceek VR) که بر روی بلاک چین راه اندازی شده است درواقع یک پروژه واقیعت مجازی است. این پروژه متورس می باشد و هنرمندان، ورزشکاران و سایر سازندگان دیجیتال را به طور مستقیم به طرفداران خود متصل می کند و آن ها را در سراسر جهان گرد هم می آورد. با استفاده از این پلتفرم کاربران قادر هستند که در حوزه هایی چون آموزش، حضور در کنسرت، برنامه های زنده و سایر سرگرمی ها تجربه هایی را کسب کنند که این عمل از طریق واقعیت مجازی (Virtual Reality) صورت می گیرد.

به زبان دیگر این پلتفرم توسعه دهندگان محتوا را قادر می سازد تا به مخاطبان خود در سراسر دنیا کمک کند که به آسانی سود ببرند. سیک وی آر راهی جدید جهت دسترسی و کسب و درآمد می باشد. تهیه کنندگان محتوا و اعضای جامعه پلتفرم Ceek می توانند با استفاده از توکن Ceek پاداش دریافت کنند. این پاداش در ازای فعالیت کاربران در سیک داده می شود.

بنیان گذاران ارز دیجیتال سیک‌ وی ‌آر چه کسانی هستند؟

سیک وی آر در سال 2015 راه اندازی شد یکی از بنیان گذار این ارز ماری اسپیو MarySpio می باشد که مدیر عامل این مجموعه بوده و در حوزه سینمای دیجیتال و واقعیت مجازی دارای سابقه است. ماری اسپیو در رشته مهندسی برق و علوم کامپیوتر تحصیل نموده است.

در سایت سیک از افراد مختلفی به عنوان مشاور نام برده شده است. مانند هوگینین Kelly Huginin اشاره کرد که در والت دیزنی نیز فعالیت نموده است. یکی دیگر از مشاوران نیز گوپی پراشانت Gopi Prashanth می باشد که مدیر توسعه نرم افزاری آمازون بوده است.

سیک وی آر
سیک وی آر

قیمت و وضعیت کنونی ارز دیجیتال Ceek VR چگونه است؟

سیک‌ وی ‌آر با نماد اختصاری CEEK  نمایش می دهند. هم اکنون (1401/04/19) این ارز دیجیتال در رتبه 113 بازار کریپتوکارنسی ها قرار دارد و سهم آن از کل بازار 0.02 درصد می باشد. هر واحد از این ارز در همین لحظه با قیمت 0.319082 دلار که با احتساب قیمت تتر 31980 تومان معادل 10204 تومان معامله می شود. حجم مبادلات روزانه این ارز 11.97 میلیون دلار می باشد. قیمت این ارز نسبت به 24 ساعت گذشته 1.62 درصد افزایش یافته است. تعداد واحدهای در گردش ارز دیجیتال سیک وی آر 803.72 میلیون است و تعداد کل واحدهای آن 1 میلیارد خواهد بود. صرافیGate.io  با سهم 17.15 درصد از حجم معاملات روزانه در حال حاضر فعالترین صرافی است که در آن Ceek VR معامله می شود.

از کجا می توان ارز دیجیتال سیک‌ وی ‌آر را خریداری نمود؟

از معتبرترین صرافی‌ که در حال حاضر این ارز را لیست کرده است، می‌توان به صرافی های معروف و معتبر ApeSwap (BSC) ،PancakeSwap (V2)، ZT، AOFEX، MEXC، LATOKEN اشاره نمود. توجه کنید که ارزهای دیجیتال را از صرافی های معتبر خریداری کنید سپس آن ها را به کیف پول مطمئن انتقال دهید.

چه کیف پول هایی از Ceek VR پشتیبانی می کنند؟

تراست والت Trust Wallet،کیف پول متامسک MetaMask، Binance Chain Wallet از ارز دیجیتال سیک وی آر پشتیبانی می کنند همچنین به دلیل آنکه توکن CEEK با دو استاندارد BEP20  و ERC20 عرضه شده، بنابراین می توان از کیف پول‌ هایی که از این استانداردها پشتیبانی می‌کنند برای نگهداری Ceek VR استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین کیف پول های اتریوم کدامند؟

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها